Агентство «Гуверіна» - ви будете радити нас усім своїм знайомим!

Агентство "Гуверіна" з 2007 року успішно працює в Києві в сфері підбору персоналу в дім та сім’ю. Професійний підхід і якість наданих послуг дозволили агентству за цей період завоювати авторитет серед замовників і впевнено тримати «високу» планку на ринку послуг.


Співпрацюючи з агентством «Гуверіна», Ви отримаєте:

  • * насамперед - очікуваний результат.
  • * персонал, який відповідає всім Вашим вимогам і очікуванням
  • * можливість вибору «ідеального кандидата» (на співбесіду ми запрошуємо кілька претендентів, з яких Ви обов'язково виберете того, хто Вам підійде згідно Ваших вимог )
  • * можливість провести співбесіду в зручному для Вас місці
  • * гідну заміну в тому випадку, якщо в період дії договору обраний Вами кандидат з якоїсь причини не зможе працювати у Вашій родині
  • * гнучку систему знижок для постійних клієнтів
  • * наші співробітники (близько 4000 чоловік) мають педагогічну, медичну, психологічну освіту і великий досвід роботи. Кращі няні, гувернантки, домробітниці, компаньйонки, логопеди, водії, садівники, охоронці, сімейні пари, керуючі господарством та ін. працівники із задоволенням нададуть Вам свої послуги на належному рівні.
  • * фахівців, які володіють англійською, німецькою, грецькою, польською та іншими мовами, адже ми співпрацюємо тривалий час з провідним готелем Києва, в якому дуже часто зупиняються гості з інших країн


Ми завжди цінуємо Ваш час, тому оптимально підбираємо персонал, вникаємо в Вашу проблему з почуттям такту та розуміння!


МИ ЛЮБИМО СВОЮ РОБОТУ І ВКЛАДАЄМО В НЕЇ ДУШУ.


А це не останнє, якщо не головне!

Нам вірять

Так, нам вірять. Нам не просто вірять, а ДОВІРЯЮТЬ!!! Чому наші кліенти довіряють нашому агенству та рекомендуюсь нас своїм друзям та знайомим? По-перше, вони мають можливість обрати кращих, адже ми більш ніж 8 років надаємо послуги для оселі та сімї, і база здобувачів нараховую більш ніж 3,5 тисяч людей, та поповнюється кожного дня. По-друге з нами легко та зручно! впевнені, що зможемо підібрати персонал, що буде відповідати Вашим вимогам!

Кращий персонал

Турбота про близьких - важливіше, що ми можемо зробити.

Гарантія

Задача нашого агенства - професійно підібрати такий персонал, що заберпечить необхідний комфорт в Вашій оселі. Агенство буде з Вами протягом дії договору. Ми готові вислухати Вас, проконсультувати, провести переговори. Якщо під час дії договору з яких небуть причин співпраця з нашим працівником стане неможливою, агенство надасть безкоштовну заміну. Ми бажаємо гамронії на комфіорту Вам та Вашій оселі!